طلسمات قوی

دفع طلسم دفینه-1

دفع طلسم دفینه

در این مطلب از سایت پیش رویتان ما مطالبی را راجع به دفع طلسم دفینه آماده کرده ایم. مجموعه ما با بکارگیری تخصص و تجربه خود در زمینه دعا نویسی، انجام طلسمات، سرکتاب، استخاره، فال و طالع بینی، باطل کردن طلسمات و دفع آنها خدمات منحصر به فرد و ویژه ای را ارائه می دهد.

 • یکی از راهکارهای مهم و موثری که در زمینه دفع طلسم دفینه به کار گرفته می شود استفاده از آیات ۶۰ قاف است ست که در ادامه خواص این آیات را مفصل توضیح خواهیم داد. به همراه داشتن، تلاوت کردن و برشمردن خواص آیات ۶۰ قاف برای سایر مومنان ضمن اینکه طلسم دفینه را باطل می کند بلکه ثواب بیشمار و برکت زیادی را برای فرد به همراه خواهد داشت.

آیات ۶۰ قاف به عنوان اصلی ترین راهکار دفع طلسم دفینه شناخته شده است که تمامی بستگی ها، دشمنان و بدی ها را به شکل کاملاً موثری رفع میکند. این آیات از سوره های مطهر و مبارکه قرآن برگرفته شده است که فواید ویژه و خواص فراوانی دارد. اگر بر روی دفینه و گنج سحر و طلسمی وجود داشته باشد می توان به واسطه این دعا آن طلسم را باطل کرد.

در قرآن کریم شش آیه وجود دارد که در هر یک از آنها حرف قاف به تعداد ۱۰ مرتبه تکرار شده است که به هر یک از این آیات شریف ده قاف گویند؛ اگر چهار آیه در کنار هم قرار گیرد به ان آیات چهل قاف، و اگر شش آیه در کنار هم قرار گیرد به عنوان آیات ۶۰ قاف میگویند.

دفع طلسم دفینه
دفع طلسم دفینه
 • دفع طلسم دفینه با دعای شصت قاف

همانطور که در ابتدای کار و در قسمت قبل اشاره شد اگر جایی به اصطلاح ده قاف برخوردید بدانید که منظور از آیاتی از قرآن است که در ساختار آن ها حرف ق ده بار تکرار شده است؛ بنابراین چهل قاف دلیل بر وجود ۴۰ آیه شریفه و شصت قاف دلیل بر شش آیه شریفه است. هدف اصلی این دعا دفع طلسم دفینه است اما تنها کاربرد آن نیست. این دعا خواص بسیار زیادی دارد که در ادامه تنها چند مورد از این خواص را بر می‌شماریم.

 1. اگر روی دفینه هر گونه طلسم و سحری وجود داشته باشد در صورتی که دعای شصت قاف به تعداد ۱۰ مرتبه روی آن خوانده شود آن طلسم به طور کلی باطل خواهد شد.
 2. اگر روی دفینه طلسم شیاطین موکل و جن و پری وجود داشته باشد در صورتی که آیات ۶۰ قاف صد مرتبه خوانده شود آن موجودات محل را ترک خواهند کرد.
 3. اگر روی دفینه طلسم اژدها وجود داشته باشد هنگام کاویدن اگر دعای ۶۰ قاف را ۸ مرتبه بخوانند آن طلسم باطل میشود.
 4. اگر روی دفینه طلسم گاو وجود داشته باشد در صورتی باطل خواهد شد که هنگام و کاویدن آیات ۶۰ قاف را ۳۱۰ مرتبه تلاوت کنند.
 5. اگر روی دفینه طلسم اسب وجود داشته باشد کافیست تا ۶۰ قاف را به تعداد ۸۳ مرتبه بخوانید تا آن طلسم باطل شود.
 6. برای باطل کردن طلسم شیر که روی دفینه وجود داشته باشد می بایست شصت قاف را ۲۴۰ مرتبه خواند.
 7. برای دفع طلسم دفینه که از نوع طلسم سگ است باید آیات ۶۰ قاف را به تعداد ۵۲ بار بخوانید.
 8. برای دفع طلسم دفینه از نوع آتش کافیست که آیات ۶۰ قاف را مکرر ۷۰ بار بخوانید تا آن طلسم دفع و باطل شود.
 9. اگر به دفینه طلسم پرندگان وجود داشته باشد برای بطلان این طلسم می بایست دعای شصت قاف ۲۰۰ بار خوانده شود.
 10. در صورت وجود طلسم افعی روی دفینه باید هنگام عمل آیات ۶۰ قاف را به تعداد ۳۴۱ مرتبه بخوانید تا این طلسم باطل شود.
 11. برای دفع طلسم دفینه از نوع ماهی کافیست در حین کار دفین شصت قاف را ۱۸۰ بار بخوانید.
 12. برای بطلان طلسم رعد روی دفینه باید حین کار دعای ۶۰ قاف را به تعداد ۲۷۰ الی ۳۰۰ بار بخوانید.
 13. برای دفع طلسم دفینه از نوع طلسم مار موکل باید هنگام کوبیدن در منطقه آیا دو جسم شفاف را ۲۴۰ بار بخوانید در این صورت آن طلسم هرگز ظاهر نمی شود و اگر هم ظهور یابد نمی تواند هیچ گونه آسیب و صدمه ای به شما وارد کند.
دعای شصت قاف علاوه بر دفع طلسم دفینه چه خواص و فواید دیگری دارد؟
 • دعای شصت قاف علاوه بر دفع طلسم دفینه چه خواص و فواید دیگری دارد؟

اگر در محلی ارواح پلید و شیاطین تجمع کرده و با انرژی های منفی خود خانه ای را تصرف کرده باشند کافیست تا این آیات را بر کاغذی نوشته و آن را در آن محل بیاویزید. اگر آن شیاطین ساکنین آن محل را به ترسانند یا به آنها آزار رساند کافیست که شسته آب این آیات را در آن محل بپاشند و آنجا را ترک کنند.

کلیک کنید

اگر شما همسری بدزبان، بد خلق و سلیطه دارید کافیست که این آیات را با زعفران و مشک نوشته و پس از اینکه در آب شستید، مقداری از آن آب را به همسرتان بخورانید و همواره این دعا را به همراه خود نگه دارید. به اذن خداوند پس از مدتی چنان محبت بین تان افزایش می یابد که انگشت نمای دیگران خواهید شد. یکی دیگر از کاربردهای این دعا علاوه بر دفع طلسم دفینه این است که می تواند زبان دشمنان را ببندد به گونه‌ای که هیچ آزاری به شخص مورد نظر نرسانند.

اگر بیماری که درمان آن غیر ممکن است این آیات را به همراه خود داشته باشد و پس از شستن آن ها از آبش بنوشد به اذن خداوند متعال شفا خواهد یافت. علاوه بر آن اگر دختری بخت بسته باشد کافیست که این آیات را با مشک و زعفران بنویسد و آن را در حاشیه چادر خود بیاویزد. زمانی اثر بخشی این دعا بیشتر خواهد بود که آن نوشته را در آب بیندازد و از آبش قدری به سر و صورت خود بزند در این صورت در کمتر از ۶۰ روز به خانه بخت خواهد رفت.

 • دفع طلسم دفینه از طریق سحر و جادو

در این روش برای دفع طلسم دفینه از ساحل یا دعا نویسی استفاده می شود که با اجنه سروکار دارد. در واقع متخصصان این حوزه یک جن را در اختیار می‌گیرند و به او نزدیک می شوند تا او در بیرون آوردن دفینه به شخص کمک کند. البته این کار بسیار حساس و دشوار است و نباید آن را به هر کسی سپرد. لذا توصیه می شود برای انجام هرگونه اقدامی در جهت دفع انواع طلسمات از جمله دفع طلسم دفینه به متخصصان این حوزه که سابقه طولانی مدت و درخشانی را دارند مراجعه نمایید.

 • اساتیدی که در مجموعه ما مشغول به فعالیت هستند برای دفع طلسم دفینه اقداماتی ویژه و منحصر به فرد انجام می دهند که شما می توانید برای اجرای آن به مجموعه ما مراجعه نمایید. علاوه بر آن ما از کار و دعاهای تکمیلی را به عنوان هدایای ارزشمند به شما تقدیم می کنیم تا بتوانید با رعایت دستورالعمل ها و آدابی که دارند بتوانی در اثربخشی دعاها و طلسم های تان گامی موثر بردارید.

 

• سخن نهایی و جمع بندی آنچه که خدمتتان عرض کردیم
اصلی ترین و موثرترین راهکار دفع طلسم دفینه استفاده از آیات ۶۰ قاف است که در این مقاله خواص و فواید آن را مفصلاً شرح دادیم. در واقع هر چقدر از خواص و فواید این دعا بگوییم کم گفته ایم! اثربخشی این آیات به حدی زیاد است که اگر کسی شصت قاف را قبل و بعد از نماز صبح خواند و این کار را به صورت مداوم تکرار کند از هرگونه صدمه ای مصون خواهد ماند و تمام بلایا و طلسمات از گردن وی دفع و رفع می گردد. دارنده این آیات همواره در پناه خدا هستند و مهر و محبت شخص دارنده در قلوب آدمیان افزایش می یابد.

در پایان از تک تک شما دوستان عزیزی که ما را تا انتهای این مطلب همراهی نمودید کمال سپاسگزاری را داریم و امیدواریم مطالبی که در خصوص دفع طلسم دفینه ارائه شد باعث ارتقای اطلاعات و آگاهی شما شده باشد. برای کسب اطلاعات تکمیلی تر می توانید با مشاوران و کارشناسان مجموعه پرقدرت ما در تماس باشید.

90 / 100

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید