طلسم

طلسم برده چیست؟

طلسم برده چیست؟

 

به طور کلی هدف از طلسم برده این است که هر شخصی را که فرد اراده کند، مطیع بی چون و چرا و برده وی باشد. در این حد که اگر دور از شما بماند به جنون برسد و حتی بدون اجازه شما نفس نکشد! قدرت این طلسم به حدی زیاد است که فرد مورد نظر به حدی از دوری شما عاجز و هلاک می شود که آب و غذا را برخود حرام می دارد. این شخص اگر هزاران فرسنگ نیز از شما دور باشد سریعاً خود را به شما می رساند و حتی مال و اموالش را به شما می دهد. از آنجا که دیوانه وار عاشق شماست برای بودن و حتی ازدواج با شما گریه و التماس می کند و غرورش را زیر پا می گذارد.

در این مقاله ما قصد داریم طلسم برده و تمامی نکات تکمیلی مربوط به آن را خدمت شما دوستان عزیز و همراهان همیشگی شرح دهیم. اگر شما هم میخواهید برای ایجاد عشق و علاقه افراطی و همچنین بیقرار کردن شخص مورد نظر خود اقدام کنید توصیه ما به شما انجام این طلسم سریع الاثر است. این طلسم کم نظیر قدرت بسیار بالایی دارد و در کوتاهترین زمان ممکن با ایجاد عشق و علاقه فوری فرد مد نظر شما را جذب میکند. از شما دعوت می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر ادامه مقاله را مطالعه نمایید.

طلسم برده
طلسم برده
 • طلسم برده چیست؟

همانطور که در مقدمه به اختصار اشاره کردیم، طلسم برده یکی از قویترین و موثرترین طلسم محبت و عشق از راه دور است است و هدف اصلی آن تسخیر قلب معشوق می باشد. شما با انجام این طلسم می توانید به سادگی و در بازه زمانی کوتاه مدتی محبت فرد مورد نظر تان را نسبت به خود تا چندین برابر ارتقا دهید. نکته بسیار جالبی که در خصوص این طلسم به چشم می‌خورد این است که حتی در زمانی که فاصله عاطفی و کدورت پیش آمده است نیز تاثیر گذار است. به همین خاطر به آن، طلسم محبت از راه دور نیز گفته می شود چرا که در صورت وجود هرگونه فاصله مسافتی یا عاطفی، دلخوری ها را از بین میبرد و آشتی طرفین را در پی خواهد داشت.

طلسم برده از آن چنان قدرتی برخوردار است که می‌تواند احساسات شخصی را که در گذشته به شما ابراز علاقه کرده و حال قهر است را بازیابی کند. به جرأت می‌توان گفت که این طلسم در مقایسه با تمامی طلسم های محبت موثر و پرقدرت تر عمل می کند ضمن اینکه مشکل گشایی آن تضمینی است. انجام و اجرای این طلسم آداب خاصی دارد و تاکید اساسی ما بر این است که حتماً انجام آن را به افرادی بسپارید که در این زمینه سابقه ای طلایی دارند. مجموعه ما به شکل کاملاً تضمینی این امکان را برای تمامی مراجعه کنندگان فراهم کرده است که به راحتی بتوانند یک مجموعه معتبر را برای انجام کارهای دعا و طلسم خود انتخاب نمایند.

 • آداب تخصصی طلسم برده

مسلمان می دانید که نوشتن دعا و طلسم آداب و شرایط خاص و ویژه ای دارد؛ طلسم برده نیز از این قاعده مستثنا نیست. افرادی که به شکل تخصصی در این زمینه مشغول به فعالیت هستند قطعاً می دانند که تا ساعت و وقت دعا نویسی در میزان تاثیر گذاری آن موثر است. در صورتی که این آداب و شرایط رعایت نشود علاوه بر اینکه طلسم اثربخشی ندارد بلکه در مواردی حتی ممکن است نتیجه عکس دهد و آسیب هایی را برای طرفین در پی داشته باشد.

کلیک کنید

اولین نکته‌ای که توجه به آن هنگام طلسم برده ضروری است این است که باید سائل نیت پاکی داشته باشد؛ در غیر این صورت پشیمانی و ضرر و زیان را به بار خواهد آورد. لذا تاکید می شود که نیت سائل باید حتماً قربتا الی الله باشد تا همه چیز به اذن پروردگار بزرگ صورت بگیرد. یکی دیگر از نکات مهمی که باید همواره در نظر گرفته شود این است که در نوشتن تمامی تعویذات، سائل باید حتماً سمت قبله نشسته و از خداوند طلب فرج کند. قطعاً می دانید که ایمان و یقین به هر چیزی، اثربخشی و معجزات را افزایش میدهد از این رو باید ایمان و یقین داشته باشید که علم دعانویسی و طلسم بسیار مهم و موثر خواهد بود.

موارد استفاده از طلسم ها
موارد استفاده از طلسم ها
 • موارد استفاده از طلسم ها

 

 1. در اسلام : از گذشته های دور تا امروزه استفاده از طلسم ها در جهان اسلام رایج بوده و از آنها در راستای اهداف شخصی، عقیدتی و اجتماعی از طلسم ها از جمله طلسم برده استفاده میشد. بسیاری از مسلمانان معتقدند که طلسم ها مجری محافظت های الهی هستند که با انجام آن ها فرد می تواند انرژی های مثبت را به خود جذب کند، بیماری ها را از بدن خود دفع کند و خطر حسد و چشم نظر را منحرف سازد.
 2. در پزشکی قرون وسطایی اروپا: شاید این مسئله بسیار جالب به نظر برسد که در قرون وسطا پزشکان اروپایی معتقد بودند که استفاده از طلسم و تعویذ می تواند در امور پزشکی نیز موثر باشد. جالب است بدانید که آنها از انواع طلسم ها به عنوان یک درمان انتخابی استفاده می کردند که استفاده از آن ها قابل قبول در نظر گرفته شد. به عبارتی دیگر استفاده و مراجعه به تعویذات در پزشکی قرون وسطایی اروپا رایج بود.
 3. کاسه های طلسم اسلامی: در این مورد نیز طلسمات و سحر و جادو به عنوان نیروهای ماورا و طبیعی موجود در جهان شناخته شده‌اند که توانایی کنترل و درمان بیماریها را دارند. روی این کاسه ها در شده که از این کاسه طلسم باید برای درمان چه چیزی استفاده شود علاوه بر آن دستورالعمل های مربوط به هر یک را نیز روی آنها درج کرده اند.

البته فراموش نکنید که موارد استفاده از طلسم ها دامنه ای بسیار گسترده ای دارد اما از آنجا که نام بردن از تمامی کاربرد ها از حوصله شما عزیزان و مقاله پیش رویتان خارج است به معرفی ۳مورد فوق بسنده خواهیم کرد. با این حال اگر علاقه مندید که در این زمینه اطلاعات بیشتری را کسب کنید از شما دعوت می نماییم که سایر مقالات وب سایت ما را مطالعه نمایید.

 • انواع طلسم ها

طلسمات انواع و اقسام مختلفی دارند که طلسم برده یکی از طلسم هایی است که از نظر تاریخی، سن بیشتری را نسبت به سایر طلسمها دارد. انجام این طلسم یک پروسه سخت و مرموز است و افراد عادی نمی توانند اقدام به انجام آن کنند. در ادامه این بخش  ۱۵ مورد از واقعی ترین طلسم ها را خدمت شما عزیزان معرفی خواهیم کرد:

 1. طلسم برده
 2. طلسم خرسوار
 3. طلسم زبان بند
 4. طلسم جابجایی
 5. طلسم پریان
 6. طلسم بلقیس
 7. طلسم از بین بردن دشمنان
 8. طلسم ایجاد عشق و محبت
 9. طلسم برای ثروتمندی
 10. طلسم عقرب
 11. طلسم گشایش بخت
 12. طلسم اهنوس
 13. طلسم اسکندر یا ذوالقرنین
 14. طلسم اژدها
 15. طلسم آب

 

 • سخن پایانی و نتیجه گیری

در پایان ضمن تشکر از همراهی شما دوستان همیشگی امیدواریم مطالبی را که در خصوص طلسم برده و نکات تکمیلی آن ارائه دادیم برایتان کارآمد واقع شده باشد و توانسته باشید اطلاعات مفیدی را در این زمینه کسب کرده باشید. شما پس از مطالعه این مقاله با طلسم برده، آداب تخصصی و شرایط انجام طلسم برده، موارد استفاده و کاربردهای طلسم و همچنین انواع و اقسام طلسم ها آشنا شدید. افراد تیزهوش قطعاً متوجه شده‌اند که فرایند انجام دعا و طلسم بسیار پیچیده و مرموز است ضمن اینکه دانش و اطلاعات تخصصی را می طلبد. اگر شما این کار فوق العاده حساس را به افراد بی تجربه و سودجویان بسپارید متاسفانه زندگی خود و اطرافیان تان را به خطر خواهد انداخت.

اما چاره چیست و چه باید کرد؟ یک راهکار مفید که برای افرادی که قصد انجام انواع طلسم از جمله طلسم برده را دارند در نظر گرفته‌ایم این است که به مجموعه با تجربه ما مراجعه کنند و با خیالی آسوده این کار حساس و پر حاشیه را به متخصصان ما بسپارند. این متخصصان به خوبی از آداب و شرایط طلسم نویسی آگاهی دارند و انجام هر گونه طلسم را با تکیه بر دانش و تجربه خود انجام میدهند.

87 / 100

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید