طلسمات قوی

طلسم صبی

طلسم صبی

ریشه پیدایش طلسم صبی به فرقه ای به نام فرقه صابئین مندایی باز می گردد. این فرقه از پیروان حضرت یحیی بودند که امروزه نوادگان آنها در شهرهای مختلف خوزستان به ویژه اهواز در کنار رودها و آب ها زندگی می کنند.

البته بیشتر افراد این فرقه در عراق و کشورهای همسایه و همجوار خوزستان هستند. دین این افراد بسیار به آبهای روان وابسته است و یکی از اقلیت های مذهبی در سطح جهان به شمار می روند. مطرح ترین بحثی که درباره این فرقه وجود دارد طلسم صبی بوده که در عربستان و ایران بسیار مشهور شده است. اصلی ترین رکن این مذهب و فرقه غسل تمهید است که در آبهای روان و در روزهای یکشنبه صورت می گیرد.

نکته ای که در خصوص طلسم صبی به چشم می خورد این است که اغلب این طلسم را با نجاسات می نویسند. این روزها بسیاری از افراد در مورد این طلسم پرقدرت صحبت می کنند و مدعی هستند که میتوانند این طلسم را انجام دهند.

  1. در این زمینه خواهشی که از شما دوستان عزیز داریم این است که به هیچ وجه امورات مربوط به دعا نویسی و انجام طلسمات را به هر کسی که از راه رسید نسپارید! اندکی وقت بگذارید و متخصص ترین اساتید این حوزه را بیابید تا بتوانید مطلوب ترین نتیجه ممکن را از این طلسم بگیرید. یکی از مراکز معتبری که در این زمینه مشغول به فعالیت است مجموعه ماست که شما می توانید با اطمینان خاطر این امورات را به ما بسپارید و در حداقل زمان ممکن ، ایده آل ترین نتیجه را بگیرید.
طلسم صبی
طلسم صبی

انجام طلسم صبی پروسه ای بسیار حساس و فرایندی دقیق است. اصلی‌ترین اشخاصی که این طلسم را انجام می دهند هند بابازار یا مامازار نام دارند. این افراد یکی از خاندان صبی ها هستند که پیدا کردن آنها کار بسیار دشواری است. پایه کار این طلسم بر مبنای استفاده از جن موکل است و به هیچ وجه نباید این عمل را به افراد به ظاهر مدعی واگذار کنید؛ در غیر این صورت لطمات جبران ناپذیری به زندگی شما وارد خواهد شد. در این میان افراد سودجو ای هستند که از گره کار ها و مشکلات مردم سوء استفاده می کنند و با نوشتن اعداد و ارقام یا کشیدن خطوطی آن را به اسم طلسم صبی به مردم می دهند تا فقط پولی را بر جیب بزنند. پس حواستان را جمع کنید و بسیار هوشمندانه رفتار کنید تا شما نفر بعدی نباشید که به دام این افراد گرفتار می شوید.

کلیک کنید

مجموعه ما طلسم صبی را بسیار دقیق و با تمرکز بسیار بالا انجام میدهد به این صورت که در ابتدا با انجام سرکتاب کبیر، وضعیت فرد مراجعه کننده بررسی خواهد شد سپس دعاهای لازم را انجام می دهیم و این طلسم را به شکل کاملاً تخصصی برایتان می نویسیم. شاید شما هم این شنیده باشید که طلسم صبی به حدی قوی و قدرتمند است که کسی نمی تواند آن را باطل کند. قدرت هایی که از طرف این طلسم نائل می شود ناشی از ارتباط با اجنه هست که البته از آیات پاک قرآن و روایات اهل بیت مطهر نیز استفاده می شود.

  • تاثیر اجنه موکل در انجام طلسم صبی

بر هیچکس پوشیده نیست که جنیان قدرت ماورایی بسیار بالایی دارند یا حداقل گروهی از آنها اینگونه هستند که می توانند کارهای بسیار سنگین، غیرممکن و مهم را انجام دهند. جالب است بدانید که در قرآن کریم نیز نمونه های بارزی از قدرتمندی اجنه بیان شده است؛ مانند گروهی از اجنه که در اختیار و خدمت حضرت سلیمان بودند و با اجازه خداوند برای آن حضرت ساختمان ها، محراب ها، تمثال ها، دیگ ها و کاسه های بزرگ می ساختند. همانطور که قبلاً اشاره شد یکی از ارکان های اصلی طلسم صبی، جنیان هستند. به این صورت که اساتید انجام طلسمات، یک جن موکل را در اختیار میگیرند و کارهای خارق العاده ای که باید انجام دهد را به او گوشزد می کنند.

طبق روایات و گفته بزرگان دین اجنه به دو دسته کلی گروه بندی می شوند که گروهی از آنها مومن هستند و اعمال صالح انجام میدهند و گروه دیگر شرور و کافرند؛ که توصیه شده است هنگام خوف از شهر جنیان این دسته با صدای بلند اذان بگویید و نام خدا را بر زبان آورید تا از شر این طایفه سرکش مصون بمانید. در انجام طلسم صبی می بایست جنیان گروه اول که با ایمان هستند را موکل کنند و با در اختیار گرفتن آنها اهداف را پیش ببرند. این عمل باید پس از مطالعه کامل و تسلط کافی بر علوم غریبه انجام شود تا بتوان با بسیاری از اجنه ارتباط گرفت و آنها را استخدام کرد.

مدت زمان طلسم صبی
مدت زمان طلسم صبی
  • مدت زمان تاثیر طلسم صبی

طلسم صبی یکی از پرقدرت ترین طلسمات در عرصه علوم غریبه به شمار می رود. مدت زمان تاثیر این طلسم بسیار کوتاه بوده و از آنجا که تاثیر شگفت انگیزی دارد می‌توان آن را در رده طلسم یهودی و طلسم های سیاه قرار داد. یک ویژگی بارز و فوق‌العاده‌ای که در ساختار تمامی طلسمات یهودی و طلسمات سیاه به چشم می خورد این است که اغلب آنها صددرصد اجرا می شوند.

طلسم صبی نیز از این قاعده مستثنا نیست بنابراین به جرأت می‌توان گفت که صددرصد اجرا خواهد شد و اثر خواهد کرد. البته مدت زمان تاثیر طلسم صبی ارتباط مستقیمی با نویسنده آن طلسم دارد و هرچقدر نویسنده تبحر لازم را در این زمینه داشته باشد قطعاً مدت زمان تاثیر گذاری طلسم صبی کوتاه تر خواهد بود.

عامل دیگری که روی مدت زمان تاثیر طلسم صبی تأثیرگذار است این است که توسط چه چیزی انجام گیرد؛ مثلاً توسط جن باشد یا همزاد یا موکل… به خاطر داشته باشید کسانی که این طلسم را انجام می دهند موکل دارند. در واقع این طلسم به واسطه افراد حرفه ای نوشته می شود که کاری بسیار خطرناک است و رخداد کوچکترین سهل انگاری یا اشتباهی زندگی فرد طلسم کننده و فرد طلسم شونده را تهدید می کند.

اگر این طلسم حساس توسط یک فرد نابلد استفاده شود در خوشبینانه ترین حالت ممکن می گوییم که اجرا نمی شود چرا که اگر اجرا شود عکس نتیجه حاصل می گردد و موکلی که برای اجرای این طلسم استخدام شده است ممکن است به فرد آسیب برساند.

  • شیوه کار طلسم صبی

شیوه کار طلسم صبی به این صورت است که با استفاده از واسطه‌هایی تحت عنوان جن یا همزاد صورت می گیرد به این منظور که شما زمانی می توانید این طلسم را اجرا کنید که دارای یک موکل باشید. این موکل مجری است و نقش اجرا کننده را ایفا می کند باز هم مجددا تاکید می کنیم که در اجرای این طلسم ها می بایست بسیار محتاطانه عمل کرد و بروز هرگونه اشتباهی کافیست تا گریبانگیر شما شود. برای نوشتن این طلسم از نجاساتی مانند خون حیض، منی، خون و سایر نجسات استفاده میشود که همگی آنها منشاء شیطانی داشته و شیطان در آنجا حضور دارد.

در حالات عادی موجودات ماورایی مانند جن و همزاد از چشم ما انسان ها پنهان هستند و به خودی خود کاری به انسان ها ندارند و آسیبی به ما نمی رساند. اما اگر آنها بفهمند که شما آنها را می بینید و متوجه شوند که می خواهید آنها را به تسخیر خود در آورید به صراحت باید بگویم که خطرناک می شوند. در این صورت این موجودات در صدد آسیب رساندن به شما می شوند یا شما را با اذیت و آزار ها می ترسانند. مطالب بالا را گفتیم که شما را هر چه بیشتر با حساسیت انجام طلسم صبی آشنا کنیم و بدانید برای انجام این طلسم باید سراغ کسی رفت که به بهترین نحو ممکن آموزش دیده است و تجربه اجرای قبلی را دارد.

شیوه کار طلسم صبی
شیوه کار طلسم صبی
  • نتیجه گیری کلی و خلاصه کلام…

طلسم صبی از آنجا که نیازمند نیروهای شیطانی است بسیار خطرناک است و می بایست توسط شیطان و موجوداتی که تحت فرمان او هستند اجرا شود. در خصوص باطل کردن این طلسم اطلاعات زیاد و صحیحی در دسترس نیست چرا که اجرا کننده های این طلسم قدرتمند بسیار نادر هستند و اینگونه نیست که به راحتی بتوان در هر جایی از شهر به آنها دست یافت. تنها این نکته را بدانید که باطل کردن این طلسم به حدی پیچیده و دشوار است که گفته می شود تنها به دست کسی باطل میشود که طلسم را نوشته باشد.

در قسمت انتهایی این مطلب از شما دوستان بزرگوار خواهشمندیم تشکر صمیمانه ما را از بابت همراهی همیشگی تان پذیرا باشید امیدواریم بهترین نحو توانسته باشیم مطالبی را در خصوص طلسم صبی، تاثیر اجنه و موکل در انجام آن، مدت زمان تاثیرگذاری طلسم صبی و شیوه کار این طلسم در اختیارتان قرار داده باشیم.

87 / 100

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
به کمک نیاز داری؟ با ما در تماس باشید!
شروع گفتگو
سلام! برای چت در WhatsApp روی یکی از اعضای زیر کلیک کنید